[تصویر:  jashnvareh1395haram.jpg]

دبیرخانه جشنواره رسانه ای شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت از فعالان فرهنگی و رسانه ای، دعوت کرد تا در نخستین جشنواره رسانه ای شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت، حضوری پررنگ داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، نخستین جشنواره تولیدات رسانه‌ای مدافعان حرم و حریم انقلاب اسلامی با موضوع دفاع از حریم اهل بیت(ع) در سوریه و عراق، شهدای مدافع حرم، تشیع بدون مرز، مبارزه رسانه ای با استکبار و بوق‌های داخلی و خارجی توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، برگزار می شود.
تولیدات صدا و سیما و ویدئو رسانه، هنر مقاومت( اشعار، داستان، عکس، کاریکاتور و طرح گرافیکی منتشرشده در رسانه ها)، پادکست، آوا، مقاله و تحلیل، تولیدات رسانه های اجتماعی، سایت و وبلاگ، بازی رایانه ای و انیمیشن، اخبار و تحلیل منتشر شده در روزنامه ها و هفته نامه های رسمی، خبرنگار ویژه مدافعان حرم و زندگی نامه و کتاب دفاع از حرم و شهدای آن، زمینه های رسانه ای، این جشنواره است.
تا کنون استقبال مناسبی از این جشنواره شده است و انتظار می رود تا پایان مهلت ارسال آثار فعالان فرهنگی و رسانه ای در حوزه شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت، حضور بسیار بیشتری در این جشنواره داشته باشند.
این جشنواره از 13 بهمن شروع شده است و علاقه مندان تا پایان فروردین 1396 مهلت دارند، آثار خود را از طریق نشانی پست الکترونیکresaneh.jashnvare@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.